Datum: 02. 10. 2023 Autor: IN

Vítejte ve 21. století, kde již odzvonilo papírovým stravenkám a byly nahrazeny praktickými estravenkami. Jaké výhody vám jejich využívání přinese a proč se jedná o skvělý firemní benefit?

Papír nahradil plast a vznikly estravenky

Vzpomínáte ještě na doby, kdy se za obědy a nákupy potravin platilo papírovými stravenkami? Nejenom že trvalo celou věčnost, než jste je u poklady napočítali a opatrně utrhli z bločku, aby se nepoškodily, ale samotný číšník či prodavačka je museli pečlivě kontrolovat a placení se tak zbytečně protáhlo. Naštěstí papír nahradil plast a vznikla praktická a zcela funkční estravenka. Zázračná karta, kterou se dá zaplatit téměř kdekoliv a je velmi odolná.

Kde zaplatíte estravenkami?

Když říkáme, že platit estravenkou je možné téměř všude, nepřeháníme. Nachází se v daném gastronomickém podniku platební terminál? Šance, že zda zaplatíte estravenkou, je téměř stoprocentní. K restauračním zařízením samozřejmě přidejte ještě obchody s potravinami, a to jak kamenné, tak ty online. Objednání nákupu či obědu a jeho dovoz na vaši adresu je díky estravenkám ještě mnohem pohodlnější.

Snadné a rychlé platby a neomezená platnost

Kromě toho, že placení estravenkou je rychlé a snadné, nemusíte si hlídat její platnost. S každým načtením se její platnost totiž automaticky prodlouží o dva roky. V případě trvalého pracovního poměru je tak její životnost takřka neomezená.

Užívejte si pohodlné placení, které vám 21. století nabízí. Zapomeňte na ony papírové bloky se stravenkami, které jste museli uplatnit před datem expirace a chránit před deštěm. Estravenka se vám pohodlně vejde do kapsy či peněženky, tudíž ji můžete neustále nosit u sebe a zaplatíte s ní téměř kdekoliv. Výhodou je i to, že si neustále nemusíte hlídat dobu platnosti.

Zdroj obrázku: RAW-films / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *