Datum: 24. 06. 2021 Autor: IN

Hledáte způsob, jak u své ratolesti probudit představivost?

Chcete za pomoci speciálních pomůcek a hraček rozvíjet jeho kreativní schopnosti?

Máme pro vás tip na dárek, ktterý potěší děti doma, na výletu, ale i ve školce.

Nechte jeho fantazii vyniknout prostřednictvím interaktivních stavebnic a samolepek. Každé dítě je zvídavé, některé více, jiné méně, ale u všech je možné podpořit tvořivost.

Následující článek vás seznámí se speciálním typem hraček, které tomuto účelu skvěle poslouží. Pojďte se podívat, oč se jedná.

Skládám, skládáš, skládáme

I vy si určitě pamatujete s dětství, jak vás bavili všelijaké skládačky a stavebnice. Děti tyto hračky milují, protože pomocí nich mohou tvořit, co je napadne. Dají tak průchod svým představám, což má pozitivní vliv na jejich vyvíjející se sebevědomí. Plastová kreativní skládačka pro děti je tak vhodným dárkem, který zabaví, jak je, tak i jejich rodiče. Nebojte se zapojit do hry se svou ratolestí a vytvořte společně něco, z čeho se budete moci těšit.

Ekopa – kreativní stavebnice pro děti

Hračky, které podporují rozvoj motoriky

Interaktivní stavebnice pro děti mají velkou přednost v tom, že nenásilně rozvíjí motoriku dětských ručiček. Zábavnou formou se naučí koordinovat pohyby rukou a postupně v nich získají také lepší cit. Se stavebnicemi si navíc užije zábavu celá rodina.

Můžete budovat domečky, zahrádky, s holčičkami dětskou kuchyňku, s chlapečky závodní dráhy pro autíčka a mnoho dalšího. Stavebnice stihačka pro kluky je to nej, co mohou kluci jako dárek dostat. Stačí jen inspirace a nápad, jaké letadlo to bude.

Jaké hračky by neměly chybět v žádné školce

Většina mateřských škol nabízí svým žáčkům velké množství nejrůznějších hraček. Od panenek, přes autíčka, po různé figurky a sportovní pomůcky.

Co ale jednoznačně potřebuje každá taková instituce, jsou hrací kostky do školky, a to z několika prostých důvodů:

  • mají pozitivní vliv na socializaci dětí, které prostřednictvím kostiček spolu mohou interagovat a učit se mezi sebou komunikovat a spolupracovat
  • díky nim opět dochází k rozvoji tolik důležité fantazie a tvořivosti
  • fungují jako multifunkční hračky a předměty denní potřeby
  • hra s nimi zabaví děti venku i uvnitř

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *