Datum: 01. 09. 2021 Autor: IN

Letošní dovolená v Bulharsku se nám vydařila, našli jsme i alternativu i v Česku

Každým rokem se všichni těší na zaslouženou dovolenou.
Po náročných pracovních dnech je odpočinek pro všechny velmi důležitý a tak i já se těším společně s rodinou na volné letní dny. V loňském roce byla všem dovolená tak trochu odepřena. Zahraničí bylo v podstatě zamítnuto a v naší zemi zase ubytovací zařízení nemohlo přijímat hosty.

Takže dovolená na chalupě byla asi jedinou možností, jak utéct z každodenní rutiny.

My jsme nebyli výjimkou. Krásné prostředí jesenických hor nám nabízelo každý den jiný pohled na lesní stráně, měli jsme se dobře, ale slíbili jsme si, že se další rok vydáme k moři, abychom zase poznali jinou zemi.

Plány na letošní dovolenou

Jak jsme řekli, tak jsme také udělali. Je pravda, že se podmínky z loňska určitě zlepšili a lidé tak mohli začít konečně cestovat. Výběr byl opravdu veliký a bylo z čeho vybírat, ale nakonec jsme se rozhodli s rodinou navštívit Bulharsko. Tuto zemi všichni navštěvovali ještě za mých dětských let a velmi si ji pochvalovali. Lidé jsou tam prý milí a velmi pohostinní.

K mému překvapení si Bulharsko pro letošní dovolenou vybralo poměrně hodně Čechů. Letiště bylo plné. Po necelých dvou hodinách jsme přistáli ve Varně, kde nás přivítalo také nádherných 31 stupňů.

Jaké je Bulharsko

Je to v podstatě země, jako každá jiná. Lidé jsou zde nejen v pracovních dnech stejně pracovně vytížení, jako my. Výhodou je, že zde mají moře, krásné, klidné a teplé Černé moře.

Ubytování  v hotelu Luna v oblasti Zlatých písků bylo velmi pěkné, jen několik minut cesty od letiště ve Varně.

Hotel Luna byl takový, jaký jsme si představovali. Čistý, pohodlný, moderní a splňoval vše, co bychom potřebovali. K dobrému odpočinku není třeba luxus a přehnaný přepych, ale především pohodlí a příjemné prostředí.

Také jídlo bylo skvělé, což nás utvrdilo o tom, že všechno, co se říkalo o Bulharsku, je pravda. Hotelová restaurace nabízela dobré jídlo, výběr byl také široký a nikdy jsme neodcházeli s prázdným žaludkem.

Při procházce promenádou podél pláže bylo také mnoho restaurací, které zvali své hosty na posezení u kávy, ale i u dobrého jídla. I tady jsme si pochutnali a to za příjemnou cenu.

[su_button url=“https://www.invia.cz/hotel/bulharsko/zlate-pisky/luna/?aid=2359600″ target=“blank“ background=“#c56f0e“ size=“10″ wide=“yes“ center=“yes“ icon=“icon: mail-forward“]Bulharsko a hotelu Luna doporučujeme[/su_button]

Odpočinek na pláži

Vzhledem k tomu, že jsme se letošní dovolenou rozhodli strávit opravdovým lenošením, Zlaté písky byly pro toto rozhodnutí jako stvořené.

Válet se na pláži, koukat do mraků, poslouchat šplouchání mořských vln a skřehotání racků, brouzdat se horkým pískem a plavat v moři. Slunce pálilo každý den, takže jsme si dovolenou náležitě užili, odpočinuli a vrátili se domů plni dojmů.

[su_button url=“https://www.invia.cz/hotel/bulharsko/zlate-pisky/luna/?aid=2359600″ target=“blank“ background=“#c56f0e“ size=“10″ wide=“yes“ center=“yes“ icon=“icon: mail-forward“]Prohlédněte si nabídku hotelu Luna[/su_button]

Každá dovolená je originální, je jedinečná a lidé na ni mají mnoho vzpomínek. I my jsme si zpět domů přivezli nejen suvenýry.

Dovolenou na příští rok máme domluvenou zase v hotelu Luna

V červenci pojedeme  na dovolenou do hotelu Luna. Tentokrát to nebude k moři do Bulharska, ale na Vysočinu. Luna jako Luna, tady budeme všemu rozumět, a navíc je tnetno hotel v krásné přírodě u rybníka. To že se zde dá rybařit ocení můj přítel, který má nejraději rybářskou dovolenou 😀


[su_button url=“https://www.tirit.cz/ubytovani/hotelovy-resort-luna-vysocina/“ target=“blank“ background=“#1161c3″ size=“12″ wide=“yes“ center=“yes“ icon=“icon: mail-forward“]Hotelu Luna na Vysočině, skvělé místo pro rodinnou dovolenou[/su_button]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *