Datum: 27. 01. 2021 Autor: IN

S dárky pro muže to nebývá lehké, a to i přesto, že obchody a e-shopy překypují zbožím všeho druhu.
Ale když přijde na lámání chleba, najednou jsme bez inspirace a nevíme, co jim koupit. Tak vám trochu poradíme.

Stále vás dárek pro muže nenapadá?

Pak se trošku zamyslete. Dárek by v každém případě měl být originální. Proto se snažte vyvarovat dárků v podobě košil a ponožek. Nejedná-li se ovšem o zajímavé designové kousky. V tom případě i ponožky mohou být dárkem, který hned tak něco netrumfne.

V první řadě vycházejte z věku a zájmů obdarovaného. Jiný dárek je vhodný pro třicetiletého manžela, jiný pro sedmdesátiletého dědu. Jiný pro náruživého motorkáře, jiný pro milovníka adrenalinových sportů, jiný po kuchaře. Koníčky a zájmy většinou bývají přímo bezednou studnicí nápadů.

Vsaďte na elegantní pánské doplňky

Sázkou na jistotu jsou elegantní pánské doplňky. Luxusní peněženka, rukavice, hodinky nebo třeba luxusní benzínový zapalovač.

Ne však nějaký obyčejný zapalovač. My máme na mysli retro zapalovač z chirurgické oceli, tedy nejenom pevný, odolný a s dlouhou životností, ale také designově na úrovni. Zkrátka zapalovač, který se mezi nezbytnostmi vašeho přítele bude vyjímat jako šperk.

Darujte zážitek

Darovat však můžete i zážitek. Návštěvu barbershopu, zážitkovou jízdu ve Ferrari, seskok padákem, kurz vaření piva, romantickou večeři při svíčkách. Zde vycházejte, jak jsme již zmínili v úvodu, z věku, zájmů a fyzické kondice obdarovaného. Dědovi proto místo seskoku padákem kupte poukaz na vyhlídkový let balonem.

Buďte kreativní

Přemýšlíte o opravdu originálním dárku? V tom případě doporučujeme třeba tričko s vlastním potiskem či nápisem. To si buď necháte vytisknout v tiskárně specializující se na potisk textilu, nebo si ho potisknete doma. Potřebovat budete jen textový editor a zažehlovací papír na textil. Spoustů návodů, jak na to, najdete třeba na kanálu YouTube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *