Datum: 28. 07. 2021 Autor: IN

Myslíte si, že masturbátor ocení pouze muž, který zrovna nemá partnerku? Omyl. Tato sexuální pomůcka pomůže oživit vztah, erotické hrátky a svědčí i mužskému zdraví.

Masturbátory oživí sex

Každému sex zevšední, pokud praktikuje stále ty samé sexuální aktivity. Ať už jste sami, nebo naopak máte už dlouhodobou partnerku, intimní život může zevšednět. Masturbátor vám ovšem pomůže otevřít nové dimenze rozkoše. Co vůbec tato erotická pomůcka představuje? Masturbátor může být například umělá vagína. Realistická, měkká a vlhká.

Chcete pořádně podráždit? Zkuste masturbační vajíčka. Ta se nasadí na žalud penisu a poskytují rozkoš s pomocí výstupků, které spolu s vibrací dráždí penis. Další honítko je Fleshligt. Vypadá jako vibrátor, ovšem vy zasunete dovnitř penis. Do prostředí evokující vaginu. Navíc si můžete dopřát mix rozkoší. Vaginálního i orálního sexu.

Diskrétní nákupy sexuálních pomůcek

Masturbátorů existuje spousta, většina je diskrétních, které můžete vizit i na cesty. Navíc při maximálním dodržení hygieny lze využít i jednorázové výrobky opakovaně. Stejně komfortní a diskrétní je i nákup na eshopu. Například sexshop Sexio.cz má speciální systém, který pracuje na bázi naprosté anonymity. Nesbírá údaje o vaší aktivitě na počítači. Pokud tedy po vás někdo přijde k počítači, nepozná, že jste si prohlíželi stránky s erotickým zbožím, protože na něj vyskočí reklama na daný eshop.

Rovněž se nebojte, že zásilka bude nadepsaná odesílatelem, tedy sexshopem. Nikdo se tak nedozví, že jste nakoupili něco, co vám přinese intimní potěšení. Proto se nebojte a zpestřete si svůj intimní život. Vyzkoušejte s masturbací to, co vám nejvíc vyhovuje a poté můžete i svoji partnerku navést, jak vám má udělat dobře. Dopřejte si rozkoš anonymně nejen v soukromí domova, ale i na cestách, sami nebo s někým, s kým to milujete.

Komentáře k článku

Dana:
10:00 29. 07. 2021
Jééé, to vypadá jako super dárek pro chlapa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *