Datum: 31. 08. 2021 Autor: IN

Myslete na pojištění majetku, může vám ušetřit spoustu starostí

Pokud se dá jedna věc o životě říct s naprostou jistotou, tak je to ta, že život je především nepředvídatelný. A právě proto byste měli myslet i na různá pojištění a připojištění. Dovolte nám, abychom vám uvedli několik důvodů, proč se vyplatí pořídit si majetkové pojištění.

Myslete na své bezpečí

Žijete v oblasti, která je nechvalně proslulá častými záplavami? Nebo se váš domov nachází nedaleko lesa a při každé bouřce a silném větru se modlíte, ať vám nějaký strom nepřistane v obýváku? Ať už se váš byt či dům nachází kdekoliv, majetkové pojištění je nutnost. Díky němu totiž budete vědět, že i kdyby ty záplavy jednoho dne přišly nebo by ten strom skutečně spadl, veškeré škody, které tím budou způsobeny, vám budou nahrazeny.

Chrání vás i v případě krádeže

Pokud si sjednáte pojištění majetku, bude se vztahovat nejenom na poškozený či úplně zničený majetek a obsah vašeho domova, ale vztahuje se i na majetek odcizený. A nejedná se pouze o nábytek, do pojištění majetku spadá i veškerá elektronika, kterou doma máte.

Rychle, snadno a bezpečně

A abyste kvůli sjednání pojištění nemuseli docházet na pobočku, lze vše sjednat z pohodlí vašeho domova. Budete k tomu potřebovat pouze základní údaje o svém bytě či domě, připojení k internetu a chytrý telefon nebo počítač. A nemusíte se obávat, pojištění majetku online je bezpečné, snadné a vyřízené do několika málo minut. Na stránkách pojišťovny vyplníte typ budovy, ve které bydlíte a obytnou plochu, kterou využíváte a ihned zjistíte, jakou částku za pojištění zaplatíte. Ano, tak jednoduché to je.

 

Nezapomínejte na pojištění a výhody, které vám může poskytnout. Abyste nemuseli mít obavy z každé bouře, pojistěte si svůj majetek. Díky tomu budete mít jistotu, že ať se stane cokoliv, nepřijdete o všechno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *