Datum: 22. 02. 2021 Autor: IN

Pořídili jste si starší nemovitost k trvalému bydlení či k rekreaci?

Jste spokojeni s lokalitou, ale interiér volá po rozsáhlejších úpravách? Pak neváhejte a pusťte se do díla. Vše pečlivě naplánujte a přizpůsobte svůj byt či dům svým potřebám.

Velkou péči věnujte hlavně kuchyni – uvidíte, že se vám investovaný čas i prostředky opravdu vyplatí. To platí i v případě, že kuchyň ve vašem stávajícím domově přestává vyhovovat vašim potřebám, případně je na jejím vzhledu na první pohled znát, že doba její slávy dávno pominula.

Kvalitní kuchyňská linka poskytne prostor pro všechno nádobí

Standardizovaným kuchyňským linkám, s nimiž se musely spokojit naše maminky, dávno odzvonilo. Dnes už jsou v domácnostech k vidění jen zřídka. Aby také ne. Jejich vzhled nevynikal ani v době, kdy byly zcela nové a jejich praktičnost také nebyla na výši.

Kuchyňská linka s několika skříňkami a relativně malou pracovní plochou je sice i dnes vhodným řešením do některých malých bytů, vybrat si ale lze ze široké škály designů a materiálů. Výrobci si jsou navíc dobře vědomi, jak důležité je praktické uspořádání vnitřních prostor, a kladou na něj opravdu velký důraz.

Ti, kteří rádi a často vaří, zase ocení dostatek pracovního prostoru a zvolí prostornější kuchyňskou linku.

Zabudované spotřebiče jsou estetické a šetří místo

Vestavěné spotřebiče jsou trendem, který volí stále více lidí. Nepůsobí rušivě, skvěle ladí s interiérem a nezabírají ani kousek prostoru navíc. Při pořizování pomocníků do kuchyně nezapomeňte na drtič odpadů. Jeho používání sice nemá v Česku dlouhou tradici, uvidíte ale, že vám o poznání zjednoduší život.

Zajistěte si dostatek pohodlí při stolování

Rychlou snídani si klidně dejte v kuchyni, pro rodinný oběd nebo večeři s přáteli však prostřete velký kuchyňský stůl.

Máte-li malou kuchyň, můžete jídelní pokoj směle umístit i do obývacího pokoje, ve větších nemovitostech lze pro jídelnu vyčlenit i samostatnou místnost. Opravdu komfortní posezení u stolu vám zajistí polstrované židle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *