Datum: 22. 06. 2021 Autor: IN

Prázdniny na krku, nejvyšší čas na rezervaci jazykovky

Jeden školní rok končí a vzápětí druhý začíná. Rodič, který chce dětem zarezervovat kroužky a jazykové kurzy se zahájením od září, by neměl usínat na vavřínech a měl by tak učinit hned. Později by se totiž na něj nemuselo dostat. Těsno a velký zájem bývá zejména tam, kde přichází noví účastníci nebo kde se s lekcemi začíná poprvé. O něco méně starostí s rezervací pak mají ti, co už mají kurz za sebou. Místo pro příští rok se jim nabídne přednostně.

Největší nápor na místa zažívají jazykové školy. Podle lektorů je největší zájem o místa pro předškolní děti a děti z prvního stupně, které s cizím jazykem teprve začínají.

Angličtina pro nejmenší je totiž ten nejlepší odrazový můstek, který mohou rodiče svým ratolestem do života připravit. Čím dříve se s angličtinou začne, tím lépe ji člověk ovládá. Toho jsou si všichni vědomi, a proto je zejména o lekce pro děti tak velký zájem.

Angličtina pro nejmenší

Angličtina pro děti od JS FAN probíhá metodou Wattsengslish. Jedná se o unikátní metodu, která vychází z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a interaktivních videích. Využití reálného obličeje dětem pomáhá si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi.

Děti se učí formou hry, bez biflování. Lekce tvoří edukativní hry, v nichž se rozvíjí představivost, a aktivují všechny smysly, střídají se a opakují se činnosti a preferuje se individuální přístup.

Jazykovka myslí na všechno. Standardně probíhá výuka prezenční formou jednou týdně, v případě epidemiologických opatření je ale nastavena na dálku.

Prezenční i online forma

Výuka angličtiny pro děti online se natolik osvědčila, že jsou elektronické lekce připraveny pro případ použití i do budoucna. Výhodou této formy výuky je, že čas, délka a frekvence lekcí závisí na individuální domluvě a potřebách daného studenta. Nabízí se výuka taktéž v průběhu letních prázdnin. Volejte na 777 147 599 nebo napište na jsfan@jsfan.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *