Datum: 25. 02. 2021 Autor: IN

Nakoupila jsem na doporučení v e-shop ECONEA.cz

Nežijeme přísně ekologicky, ale občas se snažíme ekologicky chovat. Jsme rodinná firma, která se zabývá zahradnictvím, což znamená, že máme rádi přírodu.

Kamarádka mě upozornila na výrobky Eco cosmetics, tak jsem se nechal inspirovat a nakoupila jsem dle uvážení některé produkty. Vše jsem předala a nechala své miláčky, aby napsali své pocity. Článek není upravován, píšu, tak jak jsem zpětnou vazbu dostala.

Jak dopadl nákup v e-shopu ECONEA

Velmi rychlé dodání , snadná objednávka a přehlednost e-shopu.  Veliký výběr, perfektně zabaleno, ( víčka od krémů ještě přelepena páskou, aby nedošlo k samovolnému otevření).
Je moc super, že  při zasílání používají opakovaně obaly, tedy jedna krabice neskončí hned v koši, ale slouží několikrát. Tyhle zdánlivé drobnosti jsou skutečným eko chováním.

Krém na ruce  a šampon – Magda, 43 let

Mám celkem problematickou pokožku se sklonem k vysušování. Za život jsem vyzkoušela plno přípravků, většinou s nimi nejsem úplně spokojená. Eco cosmetics pleťová voda bio je zatím to nejlepší co jsem měla, cítím se lépe, pleť nemám suchou a napnutou.

Mám, velmi jemné vlasy většinou hned druhý den po umytí jsou zplihlé a bez lesku. Vyzkoušela jsem různé průmyslové vyráběné šampony pro velký objem pro lesk vlasů a podobně, efekt se vždycky dostavil na den maximálně na dva.

Eco cosmetics šampon na vlasy je výborný. Vlasy  jsou opravdu  lesklé, vypadají bohatší na objem, a  co je úplně nejlepší, že tento efekt vydrží  i několik dní.

Jsem moc spokojená a ještě k tomu dělám něco pro přírodu. Určitě se na e-shop firmy vrátím a nakoupím i další produkty které nabízí.

Krém na ruce –  Josef, 45 let

Když manželka objednávala eko kosmetiku byl jsem skeptický. Na dotaz co má objednat pro mě, jsem jí z legrace řekl, třeba krém na ruce. Pracuji celý rok venku a používám krém na ruce málokdy. Po vyzkoušení  Eco hand cream musím přiznat, že opravdu funguje. Velmi dobrý pocit, kůže je mnohem více odolná, na dotyk vláčná a krém krásně voní. Nemám nepříjemný pocit suchých rukou.

Za mě i chlapák může používat krémy na ruce, není to žádná ostuda. Příště, až bude žena nakupovat, určitě dám pozor, aby krém na ruce zase objednala.

Pasta na zuby + kartáček  a jelení lůj –  Majda, 12 let

Dostala jsem od rodičů zubní pastu, zubní kartáček a jelení lůj. Myslela jsem si že, pasta bude pálit jako většina past, ale ne, pasta nepálí moc, hezky voní a dobře chutná. V kombinaci s kartáčkem, který je hodně příjemný a měkký s krásnou dřevěnou rukojetí je to super. Jelení lůj se mi teď do zimy taky  hodí, moc hezky voní, dobře se roztírá a určitě nebudu mít ze zimy rozpraskané rty.

Ústní voda – Mirka, 65 let

Mám problém s dásněmi, ne každá ústní voda je pro mě vhodná. Občas když mě dásně velmi bolí používám na vyplachování vývar z šalvěje, který je naprosto přírodní. Snacha mě objednala na zkoušku ústní vodu s černuchou. Jak říkala, je to 100% ekoprodukt, tak jsem se rozhodla  ji vyzkoušet.

Ústní voda je velmi příjemná, nedráždi moje dásně, a když mě bolí, tak výplach touto vodou je stejně uklidňující jako výplach bylinkami. Velmi milý  bonus pro mě jako pro pejskařku  je, že výrobek není testován na zvířatech. Určitě budu kupovat a vyzkouším i další produkty z nabídky eko kosmetiky.

 

Od redakce
Pravdivá recenze jedné rodiny, která si objednala zboží z e-shopu ECONEA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *