Datum: 08. 07. 2021 Autor: IN

„Není všechno online, co se třpytí“, i tak by se dalo upozornit na to, že „staré“ reklamní formáty nejsou zastaralé, ale spíše je můžeme nazývat tradičními. Pořád skvěle fungují. Dobrým příkladem jsou reklamní polepy na automobilech.

Napadlo vás, že si pořídíte billboard, abyste upozornili na své služby i na výrobky, které prodáváte?

Nebo to vše propagujete online? Neopomenout na cestě za úspěchem v podnikání na marketing je samozřejmě velice chvályhodné.

Avšak nezapomněli jste na to, že nosičem reklamního sdělení může být váš automobil?
Bez něj, ať již jde o auto osobní, dodávku či nákladní vůz, podniká málokdo. A tento nosič je proto škoda nevyužít.
Je váš, nemusíte si jej pronajímat, stačí si pořídit vhodné reklamní polepy a z vaší dodávky máte dokonalou venkovní reklamu. A ta pořád funguje. Mnohdy více než dříve.

Kontakty z reklamy si dnes každý jednoduše vyfotí mobilním telefonem, případně vás hned prozvoní a poptá se na možnosti. Reklamní polepy na automobilu jsou reklama, která je účinná a rozhodně se vyplatí i v dnešní digitální době.

Reklamní polepy na auto vás stojí jenom realizaci

Nechte si vyrobit samolepicí nápisy na auto. U dobrého dodavatele neřešíte ani nutnost mít připravený hotový grafický návrh. V e-shopu Samolepicireklama.cz vám grafický návrh připraví dokonce zdarma. Ihned tak vidíte, jak bude reklama na vašem automobilu vypadat.

K vytvoření grafického návrhu zdarma stačí dodat podklady, co by mělo reklamní sdělení obsahovat. Po schválení se samolepicí nápisy vyrobí a je na vás, jestli si je jenom necháte dodat a nalepíte si je svépomocí, nebo využijete službu odborné instalace.

Samolepicí reklama na klíč

Chcete polepy na osobní auto, polep dodávky, nebo třeba reflexní polepy na míru vhodné například na nákladní vozidla?

Levné reklamní polepy si lze zadat k výrobě na webových stránkách Samolepicireklama.cz.

Web provozuje přímí výrobce s mnohaletými zkušenostmi. Reklamu je možné vyrobit už od jednoho kusu a polepy jsou dodávány včetně přenosové fólie, která zjednodušuje přenos reklamy. Firma nabízí 72 barevných odstínů fólií. Reklamu instaluje po celé České republice i kdekoliv na Slovensku. K samoinstalaci nabízí podrobný návod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *