Datum: 24. 02. 2021 Autor: IN

Ubytování Kouty nad Desnou

Srdce Jesenických hor nabízí možnost ubytování, a to přímo komfortního v roubených chalupách v rekreačním areálu v Koutech nad Desnou. Ubytování Jeseníky se nachází na slunném místě u řeky Hučivá Desná, a to v klidné části obce pod Červenohorským sedlem – v Koutech nad Desnou.

Jeseníky se vyznačují drsnou, ale krásnou přírodou s čistým horským vzduchem, které v kterémkoliv ročním období vybízejí k aktivní dovolené. Návštěvnost se tedy prakticky rozprostírá do celého roku, od jara do zimy.

Aktivní dovolená v Jeseníkách

Ubytování v roubenkách nabízí skutečný odpočinek, speciální péči o rodiny s dětmi, ale i o páry. Jedná se o ideální místo ke společné dovolené. K dispozici jsou plně vybavené apartmány, ve vybavení nechybí ani finská sauna, vířivka, vytápěny bazén, nebo mini ski areál pro děti a dětské hřiště.

Samozřejmostí je možnost grilování a posezení v pergole. Na své si tu přijdou zejména milovníci horských kol, lyžování a turistiky.

Okolí nabízí tipy na výlety v Jeseníkách na poznávací výlety, jako je například přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, muzeum papíru a ruční papírna ve Velkých Losinách nebo klenot Jeseníků Karlova Studánka.

Pro turisty jsou zde trasy na horskou cestu na Ramzovou nebo Skřítka. Možnost nabízí i horská cesta na Červenohorské sedlo – na Ovčárnu, Praděd, nebo Šerák.

Ubytování v roubenkách Annaberg nabízí opravdu komfortní ubytování pro celou rodinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *