Datum: 02. 05. 2021 Autor: IN

V průběhu vaporizace se náplň vaporizéru ohřívá na teplotu těsně pod bodem jejího hoření, dochází tedy k uvolnění všech požadovaných látek, aniž by došlo k zapálení a zničení vapované směsi. Výsledkem je tedy dokonalá souhra vonných esencí z bylin či tabáku, která neobsahuje dehet, karcinogeny a další nežádoucí složky.

S moderními vaporizéry si tabák vychutnáte více

Ať již jste kuřáky cigaret, kteří by rádi ochutnali něco nového, anebo vás láká příjemná vůně bylin, kterou vydávají valorizované bylinky, rozhodně se nebojte vyzkoušet něco nového. Vždyť právě o tom život je. Nejnovější modely vaporizérů nadchnout každého, kdo hledá výkon a inteligentní ovládání v jednom.

Právě takový je i prémiový vaporizér PAX 3, který můžete ovládat pomocí aplikace na vašem mobilním telefonu a jehož nahřívání trvá pouhých 15 sekund.

Odolný a výkonný vaporizér

Vaporizér PAX 3 představuje jednoduše všechno, o čem jste v oblasti vapování kdy snili. Odolné hliníkové tělo doplněné extra výkonným topným tělesem se postará o elegantní vzezření přístroje, který se nemusíte stydět sebou vzít kamkoliv. Oproti předchozí generaci se vaporizér PAX 3 vyznačuje především intenzivnější produkcí páry z důvodu efektivnějšího ohřívání suché směsi při prudkém vdechnutí. Výsledkem je mnohem flexibilnější reakce na chování vapera a jeho intenzivnější zážitek.

Chytrá aplikace pro chytrý telefon

Ta hlavní vlastnost, kvůli které se na PAX 3 těšily celé generace vaperů, je mobilní aplikace PAX Vapor, prostřednictvím které můžete ovládat teplotu vaporizéru, nastavit si barevnost jeho LED diody nebo ho zamknout a zabránit tak nechtěnému náhodnému použití.

V kombinaci s dlouhou dobou provozu na jedno použití, která dosahuje až 1,5 hodiny, si můžete být jisti, že si páry z bylinek i tabáku s vaporizérem PAX 3 opravdu vychutnáte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *