Datum: 13. 06. 2022 Autor: IN

Při typické konverzaci mezi muži, se nejdříve probírají typy motoru. Na řadu taky přijde zda se jedná o pohon dvou nebo čtyř kol. Ale když se sejdou ženy, řeší se předně barva. Když se ptám svých kamarádek, řeknou mi, že jezdí červenou oktávkou. A je to zároveň konec tohoto tématu.

O ženách se často mluví, jako o neschopných řidičkách. Spousta mužů za svůj volant manželku nepustí. Ale že je žena za volantem pohromou už dávno neplatí.

Ženy za volantem jsou možná více opatrnější, ale za to zodpovědnější. Muži jezdí na jistotu, ale mají taky větší procento nehodovosti. Oproti mužům jsou jejich nehody spíše kosmetického rázu, a to nejčastěji v případě parkování.

Mladé řidičky jsou více váhavé, na křižovatkách se dlouho rozmýšlí, zda do ni stihnou bezpečně vjet a projet. Dlouho jim trvá než se naučí parkovat podél chodníku. Odhadnout správnou vzdálenost pomocí zrcátek se zdá jako nadlidský úkol. Při předjíždění si tak dávají pozor, že předjíždí pomalu a s rozvahou. Ale po pár letech se jejich zkušenosti prohloubí, díky častému ježdění z nich bývají dobré řidičky.

Jaké si ženy vybírají auto?

Na trhu je řada značek, která nabízí nejrůznější modely aut. K dispozici jsou malé městské vozy, sedany, sportovní vozy, rodinné kombi i užitkové vozy. Pokud neřešíme ekonomickou stránku pořízení vozu, ženy vybírají svůj vůz podle svého vkusu a charakteru. Primárně je zajímá barva a design. Jsou-li mladé a bezdětné dávají přednost malým městským vozům nebo sportovním verzím. Maminky mají v oblibě rodinná kombi a malá SUV, do kterých se jim vejde kočárek, nákupy i různé vybavení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *