Datum: 15. 01. 2021 Autor: IN

Levné startovací bydlení pro mladé. Sen vám splní mobilní dům

V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno takový mobilní dům nabízí a k jakým účelům se používá. U mobilních domů je především kladen důraz na jednoduchost a nízkou pořizovací cenu. Právě takové jsou i mobilní domy, které vás vyjdou klidně do jednoho milionu korun.

Mobilní kolaudovaný dům a jeho přednosti

Představte si dům ve Valticích uprostřed vinných sadů anebo na zahradě u rodičů v Plzni. Možností je opravdu nespočetné množství. Mobilní kolaudovaný dům se dá použít bez problémů i na zahradu jako řešení bydlení pro mladé páry, které ještě nemají možnost získat vysokou hypotéku na vlastní obydlí.

Co se týče ceny, tak některé mobilní domy vyjdou dokonce do jednoho milionu korun, a přitom se chlubí nadstandardním provedením a vybavením. Takový dům lze kolaudovat k trvalému bydlení, takže nemusí být pouze chatou, kam se v letních měsících uchýlíte.

Mobilní dům Family s rozměry 12×4 m

Podíváme se rovnou na konkrétní cenově dostupný mobilní dům. Velké oblíbenosti se těší varianta Family s rozměry 12×4 m.
Cena takového mobilního domu 949 000 korun včetně částečného vybavení. Výška stropů dosahuje 2,5 m, izolace je řešená 15cm minerální vatou, která je dána pod podlahy, do stěn i stropu.
Samozřejmostí jsou ventilátory v koupelně, LED stropní svítidla s žárovkami, televizní zásuvka, venkovní osvětlení, kompletní instalace v koupelně, sprchový kout s vaničkou a podobně.

Nehledáte bydlení, ale rekreaci?

Ani v tomto případě není problém. Mobilní domy jsou ideální řešení i pro variantu pořízení rekreačního objektu. V posledních několika měsících se koncept cestování výrazně změnil. Pandemie onemocnění COVID-19 způsobila, že se spousta turistů začala zaměřovat spíše na místa v České republice. Pokud i vy toužíte po letním sídle v našich končinách, stačí mít jen pozemek a koupit si mobilní dům.

Více informací najdete na stránkách společnosti, která mobilní domy realizuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *