Datum: 21. 07. 2021 Autor: IN

Vyberte si, co vás zajímá, já mohu resort Hulín doporučit

Začnu od začátku, tak jak zní nadpis. Rybaření s ubytování, svatba v přírodě, firemní školení nebo rodinná dovolená v resortu Hulín u Sedlčan. Tento resort mohu jen doporučit, byl jsem zde na červencovém prodlouženém víkendu.

Maximální spokojenost se službami, ubytováním i prostředím resortu Hulín.

Resort Hulín u Sedlčan je ideální místo pro dovolenou i s malými dětmi – ZOO koutek, hřiště, klouzačky…, pohodový pobyt pro starší dvojice. Na „špacír se dá vyrazit do oklních lesů, cestou tam minete Popovický pivovar a Sedlčany jsou kousek.

Ve středočeském kraji najdete vše, co potřebujete pro svoji dovolenou nebo víkendový pobyt.

Ubytování pro rybáře v chatkách

Skvělá volba pro rodinu, která je „rybářská“. Plně vybavené chatky zajistí dostatek prostoru pro celou rodinu i rybářský vercajk. Nerušené soukromí díky tomu, že jsou chatky umístněné kousek od hlavních ubytovacích prostorů, příroda hned za oknem.

Bazén před chatkami také potěší, zejména v letním teplém počasí.

Jak je to s rybařením?
Super možnosti. 50 metrů od chatek najdete rybník, kde jsem chytal i já. Ryby můžete chytat ze břehu, je upravený, a pro rybáře akorát, nebo můžete využít molo, které je cca 10 metrů do rybníka.

Na co chytat kapry na soukromém rybníku Hulín?

Nejvíce se osvědčila sladká sterilovaná kukuřice, až bude v akci, kupte jí víc, bude se hodit.  Kaprů jsem nachytal nejvíc, menšího než 40 cm jsem nechytil, největšího mám 60cm. Občas zabral pěkný cejn, ale amura jsem nechytil. Na brčko jsem zažil skvělou rybařinu, razantní záběry i zdolávání  „akčních“ kaprů. Viděl jsem chytit kolegy kapra 81 cm, ale ten vezme boilies.

Rybaření s ubytováním v resortu Hulín u Sedlčan mohu jen doporučit.

Svatba v přírodě ve středních Čechách se vším všudy

Chystáte svatbu a hledáte místo pro svatební obřad,  svatební hostinu i ubytování svatebních hostů? Neváhejte, resort Hulín poskytne a zajistí vše potřebné pro váš svatební den. Svatební obřad u rybníka, focení novomanželů na molu, lodičce nebo jinde v krásném prostředí.

Svatební hostina v restauraci nebo venku, možnost zajištění grilování, skvělé svatební pohoštění dle dohody a pitný režim zajištěn.

O netradiční svatební noci pro novomanžele v chatce ani nemusím psát, stojí to za vyzkoušení 😀

Skvělé místo pro firemní školení, teambuilding v Hulíně

Školící místnosti, projektory a občerstvení. Co víc je potřeba na firemní akci? Přidejte si k tomu ještě: ubytování pro zúčastněné, zajištěné stravování, možnost různých aktivit, jako je jízda na čtyřkolkách, rybaření…, ale hlavně, příjemné a klidné místo pro firemní akci kousek od Prahy. To vše najdete v resortu Hulín. Vzhledem k tomu, že jsem zde byl na osobní dovolené, vím, o čem mluvím.

Hledáte místo pro firemní akci? Už nehledejte, zajistěte si včas termín v resortu Hulín.

Rodinná dovolená s dětmi a zážitky na které nezapomenou

Ví vaše děti, jak vypadá králíček, kůň, lama nebo páv?Možná ano, ale lepší zážitek je, když mohou, nejen vyjmenovaná zvířat vidět „naživo“. ZOO koutek v resortu Hulín má vše, co potřebujete.

Výběh, kde můžete „malého prcka“ strčit a on se pomazlí s králíčkem. Voliéra s pávem, ohrady s oslíkem, velbloud je schovaný v přístřešku, jen káně, které létá nad ohradou není součástí.

Jednoduše řečeno, poznání a zábava v přírodě pro nejmenší.

Dětská hřiště zde také najdete, minigolf můžete hrát o ceny, tenisový turnaj právě začíná.

Neriskujte covidovou nejistotu a možnou zkaženou dovolenou u moře. Vsaďte na jistotu.

V resortu Hulín můžete strávit krásnou dovolenou.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *