Datum: 11. 02. 2021 Autor: IN

Nejširší nabídku semen marihuany najdete na GURUSEED.cz. Mají stovky odrůd, ze kterých si můžete vybrat. Velmi vám usnadní výběr jejich filtrační parametr, kde si zvolíte marihuanu dle chuti, výnosnosti, odolnosti vůči plísním, efektu, výšky a dalších parametrů. Navíc oproti konkurenčním prodejcům pod všemi semeny najdete podrobné popisy, a tak si nemusíte dohledávat informace nikde jinde.

Auto Critical

Vysoká výnosnost a nenáročnost při pěstování učinily z této rostliny must have každého pěstitele. Účinky jsou uvolňující a relaxační. Chutná po sladkém citrusovém ovoci a vyroste vám do 60 dnů. Semena marihuany Auto Critical jsou jedny z nejvíce pěstovaných v současnosti, rozhodně stojí za vyzkoušení.

Magnum

Nejsilnější a nejvýnosnější marihuana semenné banky Buddha Seeds! Sklízet můžete přibližně za 75 dnů. Pro rostlinu jsou typické silné postranní větvě, které jsou plné pupenů. Semena konopí Magnum jsou vhodná spíše pro zkušenější kuřáky. Efekt je mozkový a silně intenzivní.

Red Dwarf

Semena konopí Red Dwarf vznikla zkřížením silného Skunku společně s White Dwarf. Rostlina je ideální na pěstování ve vnitřních prostorách, jelikož se moc nerozvětvuje, i přesto její výnosy jsou obrovské! Chutná intenzivně po exotickém ovoci.

Sleva 15% na celou objednávku (guruseed15)

Placená inzerce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *