Datum: 24. 02. 2021 Autor: IN

Automobilová přeprava a zemní práce

S rostoucí automobilovou dopravou v posledních letech roste ruku v ruce i přeprava pomocí nejrůznějších kamionů nebo dodávek.

Jednou z možností jak si zajistit automobilovou přepravu je možnost využít služeb společnosti autodoprava Forte. Společnost se zabývá automobilovou a kontejnerovou přepravou více jak 15 let.

Firma nabízí pestrou paletu služeb v podobě prodeje a dopravy štěrků a písků. Tím je myšleno drcené kamenivo o různých fracích, kačírek anebo těžené kamenivo, a to tovačovský štěrk a potěr a strážnický žlutý písek.

Široká paleta služeb

Mezi dalšími službami lze využít autodopravu s hydraulickou rukou pro přepravu palet, dřevěných vazeb, řeziva nebo pro převoz stavebních buněk a stavebních strojů v podobě malých bagrů nebo vysokozdvižných vozíků. Pro nadrozměrnou přepravu si lze objednat odpovídající nákladní vozidlo, které rozměrný náklad převeze v pořádku na smluvené místo. Samozřejmostí je u přepravy i doprovodné vozidlo.

Využít lze i služeb jako jsou výkopové a zemní práce (jako např. demolice objektů), které probíhají malým a velkým bagrem, vše v závislosti na velikosti a typu zakázky. Samozřejmostí je i zajištění odvozu a ekologická likvidace sutě i zeminy.

Lze si pronajmout i kontejnery o různých objemech, a to až do 17 m3. V těchto kontejnerech lze převážet štěrky, písek, suť, beton, objemný komunální odpad, izolační materiály, sypané dřevo nebo odkory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *