Datum: 24. 03. 2021 Autor: IN

MALL Pay na českém trhu boduje, službu aktuálně využívá více než 100 000 lidí.

Co na ní vidí? Líbí se jim možnost zboží si nejdříve vyzkoušet a až poté zaplatit. S MALL Pay je možné platit až do 50 dnů od provedení nákupu a už dávno nefunguje jen online. Kreditní karta Mall.cz se dá využívat i v offline obchodech.

Odložená platba není ničím novým, ovšem MALL Pay ji povyšuje na novou úroveň. V praktické podobě nejde o nic jiného než o půjčku. Nakupujete, MALL Pay platí za vás a vy pak částku splatíte. Je třeba to udělat do 20. dne následujícího měsíce, jinak platíte úroky.

Skipovací karta vám zjednoduší život

MALL Pay není novinkou na trhu, funguje už několik let a stále přichází s novými výhodami, je vylepšována a inovována. Aktuálně ji MALL nazývá skipovací karta od toho, že při platbě skipnete (přeskočíte) všechny starosti. Nemusíte zadávat číslo karty, neřešíte, jestli máte dostatek peněz. Skipovací karta s sebou navíc nese řadu výhod.

Ušetřete 10 % z prvního nákupu: Noví majitelé platební karty od MALL Pay ušetří 10 % z prvního nákupu (až 500 Kč). Ale pozor, pokud kartu nebudete používat aspoň šest měsíců, budete muset částku vrátit.

Řemeslník k vám domů: S MALL Pay kartou máte dvakrát ročně nárok na řemeslníka až do 3000 Kč. Když se vám něco rozbije, stačí zavolat.

Odměny za nákupy: Za každých 100 Kč zaplacených pomocí MALL karty získáte 1 bod a tyto body je možné vyměnit za slevy do nejrůznějších obchodů – například na Reebok.cz.

Až 2000 Kč pro vás

Pokud budete MALL Pay využívat, ať už s kartou pro platbu i v offline obchodech, nebo bez ní, máte možnost získat až 2000 Kč. Stačí MALL Pay doporučit svým známým a zajistit, aby se zaregistrovali přes váš odkaz. Za každého přivedeného člověka dostanete 200 Kč a on obdrží stejnou částku. Celkem můžete nalákat 10 lidí a přijít si na 2000 korun.

MALL Pay se stále přizpůsobuje, dřív nabízel vyšší bonusy při kombinaci s běžným účtem u Raiffeisenbank, dnes je výhodou třeba výběr z bankomatů ČSOB zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *